Kontakt

Tel. číslo: +420 606 445 966
E-mail: office@vrbamedia.cz

Schůzku lze uskutečnit v Plzni na adrese Presslova 2992/14, 301 00.

Využíváme kanceláře kulturního centra DEPO2015.

Vrba Media Company s.r.o.

IČ: 05240573, plátce DPH
sídlem Sukova 1270/3, Plzeň, 301 00, ČR
odpovědný úřad: Krajský soud v Plzni, spis. zn. C 32968

Případová studie: Z nuly na 200 poptávek měsíčně za 2 roky

Chcete vidět, jak Magnetický marketing v praxi reálně funguje? Podívejte se společně s námi na příklad společnosti, která se během pouhých dvou let stala jedničkou na českém trhu. Nejsou to žádná kouzla, ani triky. Pouze data, analytika, správné postupy a čas věnovaný úsilí.

Co pro klienty děláme především?

Obsahový marketing

V souladu s principy Magnetického marketingu tvoříme pro klienty takový obsah, který přitahuje cílovou skupinu a vytváří vztah mezi ní a dotyčnou firmou.

SEO, PR & ORM

Jakmile má firemní web dostatečné množství kvalitního obsahu, je třeba ho dostat mezi ty správné lidi. Jedna z nejlepších cest, jak toto můžeme provést, je SEO.

Zakladatel společnosti VrbaMedia

Nicolas Vrba, marketingový stratég a konzultant pro digitál, pomáhá malým i středním společnostem s online marketingu od roku 2012. V minulosti realizoval kampaně pro firmy jako Metrostav Development a.s., ERGO Pojišťovna a.s., polikliniky AGEL, Biodermu a další. 

Podobně jako většina marketerů první roky stavěl kampaně na agresivní akvizici nových zákazníků. Poté, co absolvoval řadu vzdělávacích kurzů a seminářů svých mentorů, začal se soustředit na pracnější avšak efektivnější postupy, které s úspěchem aplikoval na své klienty. Tak vznikl Magnetický marketing.

Chcete využít Magnetický Marketing i pro vaši firmu?

Domluvte si nezávaznou schůzku.

2022 © Vrba Media Company s.r.o.